Niekdajšia tenisová hviezda Dominika Cibulková prežíva neopísateľne krušné chvíle. Za všetko môže jej prednostné zaočkovanie proti koronavírusu, kedy malo podľa jej ľútostivých vyjadrení dôjsť k veľkému nedorozumeniu. Teraz však prichádza hotová bomba, nakoľko sa športovo založená mamina rozhodla pre dych vyrážajúci čin!

Asi len málokto si dokáže predstaviť takú lavínu výčitiek a kritiky, s akými sa musia manželia Dominika Cibulková a Michal Navara momentálne vyrovnávať. Príčinou sa stalo uprednostnenie v poradovníku na vakcínu voči ochoreniu Covid-19, čo sa s veľkým pochopením u širokej verejnosti veruže nestretlo.

dominika cibulkova manzel syn

Hoci sa blondínka už viackrát ospravedlnila, nestačilo to. Ľudia žiadali, aby svoju úprimnú ľútosť pretavila do návštevy ohrozenej nemocnice a stala sa aktívnou súčasťou boja proti pandémii. Kto nepočítal s tým, že sa neuveriteľné môže stať realitou, možno mu teraz padne sánka.

Dominika skutočne v tejto šľachetnej záležitosti kontaktovala ministerstvo zdravotníctva a prihlásila sa ako dobrovoľníčka do takzvanej prvej línie. Zároveň sa pokúsila uviesť na pravú mieru aj šíriace sa obvinenia o tom, že si dôkladne neplní povinnosť odvádzania zdravotných odvodov do poisťovne. Celé vyjadrenie Dominiky Cibulkovej ohľadne očkovania, dobrovoľnej pomoci a platenia poplatkov si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Domicibulkova