Dominika Cibulková sa pred ľuďmi nikdy nehrala na „peknú“, len aby spravila dobrý dojem. Úprimnosťou neštrila ani pri odpovediach na otázky ohľadom toho, ako zvláda domáce práce.

Po rokoch driny na kurtoch a neustáleho cestovania po svete si po skončení profesionálnej tenisovej kariéry Dominika Cibulková vychutnáva plody svojej práce. Život si užíva plnými dúškami a rozhodne si ho neznepríjemňuje činnosťami, aké doma vykonáva väčšina žien.

Keď dala známa blondínka sledovateľom na Instagrame pristetor na otázky, objavili sa medzi nimi i také, ktoré sa pýtali práve na domáce práce. ,,Nie, neupratujem. Máme gazdinú u nás doma v Bratislave a aj na chalupe, už niekoľko rokov. Mohla by som sa hrať na chutnú a napísať vám, ako to všetko sama zvládam, ale to ja nemám v povahe… A varím len naozaj príležitostne,“ uviedla bez servítky mamička dvojročného Jakubka, ktorá nemá vzťah ani k vareniu.

Ako Dominika priznala, jej manžel na rozdiel od nej miluje prípravu jedál. Ona sa za sporákom zvŕta iba príležiitostne. ,,Ja varím iba morkadelu,“ pobavila sa na svoj účet kráska, ktorá má tak more času na iné, jej srdcu bližšie, aktivity.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova