Svetová spevácka megastar má obrovský dôvod na radosť, ktorým je narodenie jej druhého potomka. Túto krásnu novinku si nemohla nechať len pre seba a krátko po pôrode ju oznámila aj celému svetu. 

V júli oslávi Ciara so svojim manželom Russellom Wilsonom prvé výročie sobáša, no ich rodina sa už stihla rozrásť o nového člena. Sympatická speváčka a tanečníčka priviedla koncom apríla na svet ich prvé spoločné dieťatko. Pyšná mamina túto šťastnú novinku oznámila prostredníctvom sociálnej siete Instagram.

Svojmu druhorodenému potomkovi zanechala nielen krásne slová plné emócií, ale celému svetu zároveň prezradila, aké meno vybrali. ,,Drahá Sienna Princess Wilson. Nezáleží na tom, aké veľké budú vlny, vždy budeme tvojim pokojom v búrke. Ľúbime ťa. S láskou, mamina a ocko,“ napísala Ciara.

Ciara touto snímkou oznámila príchod svojho druhého dieťaťa

Novopečení rodičia siahli vskutku po bežnom, no neobyčajnom mene a je dosť možné, že stredné meno dostalo po svojej mamine, ktorá sa tiež volá Princess. Hudobníčka ešte prezradila, že ich maličké klbko radosti sa vypýtalo na svet 28.4.2017 o 19:03 a vážilo 3,5 kg. Rodinke želáme len to najlepšie. :)

Ciare tehotenstvo naozaj svedčalo

Foto: Instagram