Víťaz štvrtej série hudobno-zábavnej šou Dárius Koči sa len prednedávnom dal dohromady s bývalou Misskou Soňou Štefkovou. Zaľúbenci tak spolu vytvorili jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu, pričom bok po boku vždy doslova žiaria šťastím. Mladý herec sa tak nenechal zaskočiť ani na tému svadby.

Hoci je Soňa od Dáriusa o pár rokov staršia, dvojica si z vekového rozdielu ťažkú hlavu nerobí. Práve naopak – svojím vystupovaním obaja neustále utvrdzujú fanúšikov v tom, že si spolu výnimočne dobre rozumejú. Hrdličky už dokonca stihli absolvovať aj návštevy u rodičov, čo vždy predstavuje vo vzťahu veľmi dôležitý krok. V nedávnom rozhovore pre denník Nový čas tak padla i otázka, či sa v priebehu budúceho roka môžu priaznivci tešiť na ďalší prominentný sobáš.

Koci Stefkova

Krásnu modelku odvážna otázka spočiatku trochu prekvapila, a tak prenechala slovo svojej drahej polovičke. Talentovaný herec však neotáľal a redaktorke okamžite poskytol originálnu odpoveď, pričom jeho očarujúca partnerka s veľkým záujmom čakala, čo sa dozvie. „Áno, veľa ľuďom sa cez rok bude dariť a budú mať určite svadbu,“ začal Koči s humorom. „A ja verím, že aj náš čas príde,“ dodal vzápätí už trochu vážnejším tónom.

V tej chvíli sa osmelila aj atraktívna kráska – Štefková priznala, že hoci sa obaja partneri navzájom ľúbia, po dvoch mesiacoch vzťahu je na podobné úvahy ešte predsa len priskoro. Napriek tomu bolo z dvojice cítiť vzájomný súlad a lásku, pričom ani jedného z nich otázka ohľadne manželského zväzku nijak zvlášť z rovnováhy nevyviedla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Koci Stefkova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Sonastefkova, Dariuskoci