S príchodom nových pravidiel nastali na farmárskom statku nevídané zmeny. Jednou z najvýraznejších bolo určite povolenie možnosti vziať si do duelu aj súpera opačného pohlavia. Uvidíme teda už čoskoro prvý zmiešaný súboj?

Viacerí chlapi sa už dávnejšie vyjadrili, že im ženské osadenstvo na farme začína poriadne liezť na nervy. Podľa usilovných pracantov sa totiž krásne dámy čoraz viac flákajú a utekajú od povinností. Muži však nezaháľajú a do každej roboty sa púšťajú naplno. Poslední dni tak naznačujú, že turbulentné vzťahy medzi dvomi pohlaviami sa stále vyostrujú a farmárom už dochádza trpezlivosť!

farma

Popri práci sa v dôvernom rozhovore stretol veľký favorit na finále Milan Vysokai spolu so známym fitness trénerom Martinom Šmahelom. Obidvaja sa smelo pustili do ohovárania nežného pokolenia. „Len sedieť, rozprávať sa a maľovať sa. Povieš im, aby niečo spravili a ony ti odpovedia, že to nie je ženská robota,“ začal pobúrene na adresu farmárok Milan Vysokai.

farma

Šmahel po celý čas len súhlasne prikyvoval a napokon svoj názor na celú vec vyjadril aj on. „Je tu proste strašne veľa žien, ktoré toho robia hrozne málo. Vnímame ich ako menej potrebné na farme. Toto môže byť dôvod na to, aby som sa obhájil,“ vyjadril sa model na margo toho, ako by si vedel odôvodniť prípadné zvolenie ženskej súperky do zmiešaného duelu. Podľa reakcií niektorých farmárov tak môžeme tušiť, že už čoskoro v desiatej sérii slávnej markizáckej šou zrejme uvidíme historicky prvý zmiešaný duel.

              Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                 ho >>>TU<<<

farma smahel

Celý rozhovor Milana Vysokaia s Martinom Šmahelom

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/farma2018_official, YouTube