Veľkolepé finále šou Česko Slovensko má talent je konečne za nami. 9 nadaných finalistov tak dostalo poslednýkrát možnosť zabojovať o 50 tisíc eur, pričom sa to nakoniec podarilo malej Nikolete s hrou na bicie. Rozhodujúce momenty však veľké napätie nepriniesli.

V momente, keď na pódiu zostali v konečnom rozstrele raper Boki a hudobníčka Nikoleta, zobrazili kompetentní priebežné hlasovanie divákov. Aby však zanechali väčšie tajemno, neprezradili komu dané číslo patrí. Teda, aspoň si to mysleli.

Za nami vidíte grafy. Chcem upozorniť na to, že tie grafy nepatria k tomu, kto stojí pred nimi,“ upozornil divákov moderátor David, čo pobavilo Jara Slávika. „Jarovi sa na tom niečo nezdá,“ dala porotcovi slovo moderátorka Lujza, pričom jeho odpoveď pobavila všetkých v sále.

Rébus je hrozne jednoduchý. Keď nepatria tomu, kto stojí pred ním, patria tomu, kto pred ním nestojí,“ pobavil sa Slávik, keďže finalisti zostali len dvaja. „Ono to k tomu zavádza, Jaro, že by si každý myslel..,“ hapkal prekvapený moderátor. „Veľa možností ste nezanechali, ako kombinatorika vám nejde,“ pokračoval Jaro.

Bolo teda jasné, že 50,81% hlasov získala Nikoleta a Bokimu zostalo zvyšných 49,19% SMS-iek ešte predtým, ako David a Lujza ukončili 3-minútové rýchle hlasovanie. A tak sa aj stalo, 50 tisíc eur si nakoniec domov odniesla malá Nikoleta, čo pobúrilo väčšinu divákov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: SlovakWoman.sk | Foto: YouTube, TV JOJ