Vzťahy v rodine Gomezovcov sú po návrate bájnej ,,Jeleny“ (Justin Bieber + Selena Gomez) momentálne veľmi naštrbené. Fanúšikovia hviezdnej dvojice boli v očakávaní, či sa spolu ukážu aj na Vianoce, no každý ich trávi oddelene. Speváčka je doma s rodinou v Texase a podstupuje radikálne kroky k záchrane jej vzťahu s blondiakom!

Tmavovláska sa nezmieri s tým, že jej mama nechce Justina prijať do rodiny. Odkedy je s ním, cíti sa šťastnejšia než kedykoľvek predtým, je to láska jej života, za ktorú bude speváčka tvrdo bojovať. Počas sviatkov sa snaží rodinu, no hlavne mamu presvedčiť, že vzťah s Justinom je pre ňu tým pravým orechovým a že jej ubližujú tým, ako sa k nemu správajú.

,,Zmenil sa, dospel a stal sa z neho zrelý muž, zatiaľ čo jej rodina to nevidí alebo nechce vidieť. Justin a Selena sa chystajú stráviť spoločne aspoň Nový rok,“ povedal blízky zdroj exkluzívne pre „HollywoodLife“. Krásna brunetka je pevne rozhodnutá svoj vzťah so spevákom zachovať, či sa to jej mame bude páčiť alebo nie. Časom si snáď zvykne. ;)

Zdroj: Instagram, Twitter