Keď sa vo februári roku 2015 objavil na plátnach kín film natočený podľa knižnej predlohy 50 odtieňov sivej, ženy z celého sveta nestíhali lapať po dychu. Pričinili sa o to nielen horúce scény nabité veľkou dávkou erotiky, ale aj ich aktér Christian Grey, ktorého stvárnil herec Jamie Dornan. Učaroval by vám však tento pán i dnes?

Kým svet neovládli filmy z „kolekcie 50 odtieňov„, málokto registroval tvár herca Jamieho Dornana. O to viac bol tak neokukaný fešák pre ženy zaujímavejší a rajcovnejší – dvojnásobne v scénach, keď zhadzoval oblečenie.

Aktuálne 37-ročný Ír natáča novú filmovú snímku Barb And Star Go to Vista Del Mar, v ktorej opäť raz ukáže, čo skrýva pod šatami. Na pľaci, konkrétne na jednej z mexických pláží, sa totiž predviedol v plavkách, pričom zábery jeho tela už stihli preniknúť na internet.

Odhalené snímky sú dôkazom, že božský pán Grey, ktorý doma ukrýva pôvabnú manželku a tri detičky, si stále drží výbornú kondičku. Nech sa páči, pokochajte sa jedným z najpríťažlivejších mužov sveta!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Twitter