Pokiaľ je za dverami vašej spálne počuť častejšie ,,au“ ako ,,ach“, zväčša sú za tým len dve príčiny. Buď máte pomer s nadpriemerne obdareným redaktorom magazínu manamagazín.sk alebo sa vám snaží vaše telo niečo povedať. 

Bolestivý se* dennodenne zažíva nejedna žena a väčšinou má jediného spoločného menovateľa. Povedané z mosta do prosta, pokiaľ je vaše lono suché ako piesočná duna, nemôžete sa čudovať, že vás súlož bolí. Ako teda tento problém odstrániť?

Jednoduchá pomoc:

,,Nikdy jsem při milování problémy s vlhkostí neměla. Pak jsem ale začala chodit s Michalem. Během předehry se mě každou minutu ptal, jestli už může jít na věc. Strašně mě tím znervózňoval, takže jsem úplně vyschla. Mohli jsme se mazlit třeba hodinu, ale ani za nic ze mě milostné šťávy nevydoloval.“ Takto nejako popisuje svoje trápenie vaša česká kolegyňa Jindra. V takomto prípade máte len dve možnosti. Buď dáte svojmu drahému košom a zmeníte sa na defku, ktorá si hľadá partnera podľa vlhkosti svojej ,,jaskyne lásky“… alebo si jednoducho kúpite lubrikačný gél!

Zvlhčovací plán:

Za nepríjemným suchom sa samozrejme nemusí skrývať iba nervozita či mizerná predohra. U mnohých žien môže za tento nepríjemný stav nedostatok alebo naopak nadbytok najrôznejších baktérií. V takom prípade vám nepomôže ani ten najzábavnejší se* s tým najlepším milencom. Ak sa u vás tento problém opakuje pravidelne, mali by ste vyhľadať lekára alebo prinajmenšom zájsť do lekárne. Dnes totiž existujú rôzne lubrikačné gély, ktoré pomáhajú obnoviť prirodzené bakteriálne prostredie.

Takže baby, prajem vám, nech najazdíte veľa šťastných kilometrov! 😉