Slovenská speváčka a módna ikona Dara Rolins si v úvode tohto roka dopriala exotickú dovolenku na Bali, kde jej spoločnosť robila nielen dcéra Lola, ale aj dlhoročný partner Rytmus. Ako sa zdá, slnečných lúčov si už sympatická umelkyňa užila viac než dosť a dnes si s úsmevom na tvári vychutnáva zimnú nádielku.

Snáď najpopulárnejšia blondína slovenského šoubiznisu odštartovala rok 2017 vo veľkom štýle. Speváčka sa totiž spolu so svojou dcérkou Lolou vybrala na mesačnú luxusnú dovolenku na exotické Bali, kde sa k nim neskôr pripojil aj jej dlhoročný partner Rytmus.

Obľúbená muzikantka je však z teplého raja už naspäť na uzimenom Slovensku a momentálne si užíva poriadnu snehovú nádielku. Teplé slnečné lúče po dlhom mesiaci vystriedala biela studená pokrývka a aj napriek tomu zostáva speváčke na tvári blažený úsmev. Z jej snímok sála radosť i nadšenie na kilometre a je vidieť, že Dara konečne prežíva šťastné a spokojné obdobie. Zdá sa, že to najhoršie a najsmutnejšie je už pomaly zažehnané. Dara, ten úsmev ti neskutočne pristane!

Foto: Instagram