Pôsobiť stále vážne a chladne ako skala nie je vôbec jednoduché. Stvárňovať ľadovú kráľovnú v seriáli Dunaj, k vašim službám ide Jane Majeskej na výbornú. V súkromí je však herečka, našťastie, úplne iná.

Za posledné obdobie diváci Markízy videli Janu Majeskú iba ako prísnu manželku, u ktorej je úsmev skutočne vzácnosťou. Kým v seriáli Druhá šanca vystupovala ako polovička Vladka Kobielského, v Dunaj, k vašim službám jej prischla rola po boku Janka Koleníka.

Druhý spomínaný projekt je situovaný do roku 1939, čomu je, samozrejme, prispôsobená i móda. Ani Janku tak neobchádzajú ikonické účesy 30 – 40. rokov, výrazný make-up a v jej prípade i honosné oblečenie, keďže v rodine nemeckého vojenského pridelenca pod ministerstvom vojny, ktorý má za úlohu na Slovensku zastupovať záujmy Nemecka, nie je o peniaze núdza.

Po natáčaní ale atraktívna blondínka skladá masku večne namosúrenej Helgy Walterovej a stáva sa milujúcou manželkou herca Mareka Majeského a mamou ich dvoch roztomilých dcérok 12-ročnej Emky a 7-ročnej Hanky. Pri pohľade na súkromné fotky 40-ročnej krásky by možno niekto ani nepovedal, že ide o seriálovú Schatzi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

marek majesky marek majesky

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/majeskymarek, janamajeska, petrabosanska, tvmarkizaofficial, YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina