V poslednom období sa nové hviezdne páry rodia ako huby po daždi. Najprv to bola Katy Perry a Orlando Bloom a teraz sa k svojmu vzťahu priznali aj speváčka Cheryl Cole a člen najznámejšieho boybandu súčasnosti, One Direction, Liam Payn! [sociallocker]

Hviezdy pár sa dal údajne dokopy ešte v decembri minulého roka, no verejne o tom nehovorili. Jediné, čo prezrádzalo ich vzájomnú lásku, boli fotografie na internete. Spevák si zmenil profilovú fotku za čiernobiely objímajúci sa pár, pričom bol na snímke od pol pása nahý. Po pár dňoch ju však vymazal, pretože sa objavovali komentáre a statusy s urážkami, najmä na samotnú Cheryl. Niektoré dievčatá pridávali veľmi nepekné komentáre, dokonca až vyhrážky!

Cheryl, ktorá si našla o desať rokov mladšieho zajačika Liama, len nedávno podala žiadosť o rozvod s Jeanom Bernardom Fernandez-Versini. Po krachu manželstva sa zamilovaný pár oficiálne priznal k veľkej láske, ktorú už stihli spečatiť aj tetovaním! Kým spevák si nechal pokresliť ľavú ruku, Cheryl to zobrala pekne zhurta a ,,ozdobila“ celý svoj celebritný zadok!

10

Cheryl mala už dvoch manželov, s ktorými to nevyšlo, tak uvidíme, ako sa bude vyvíjať jej vzťah s mladučkým spevákom.

 

https://www.instagram.com/p/BCc6vmxwpL6/?taken-by=cherylofficial

Foto: Instagram, hdwallpaperbackgrounds.net [/sociallocker]