Patríte medzi skalných fanúšikov drsnej reality šou s názvom Farma a radi by ste sa pozreli na priestory, kde sa to celé odohrávalo? Pre tie z vás, ktoré odpovedali áno, máme skvelú správu. Redakcia SlovakWoman sa totiž vybrala na „pátračku“ a zistili sme pre vás dokonalú cestu za farmárskym výletom!

Len nedávno sme vás, naše krásne čitateľky SlovakWoman, exkluzívne informovali o zničených priestoroch Farmy X. Pár týždňov od ukončenia natáčania totiž prešlo dané územne absolútnou likvidáciou a okrem pár náznakov a kusov dreva zo stavieb by ste tam toho veľa nenašli.

Takto vyzerala Farma X počas natáčania

Napriek tomu, že kompetentní zničili budovy, ako kuchyňu, spálňu či dom farmára týždňa, sa na tomto mieste nachádza jedinečná atmosféra po natáčaní úspešného televízneho projektu. Veríme, že vám pohľad na rybárske jazero vyčarí úsmev na tvári.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ak ste sa teda rozhodli nájsť lokalitu jubilejnej Farmy, vaše prvé kroky budú smerovať na Záhorie. Dej celej šou sa totiž odohrával v blízkosti malebnej slovenskej obce zvanej Sekule, a to konkrétne pri jednom z troch veľkých jazier.

Na záberoch nižšie sme vám vyznačili najlepšiu trasu v prípade, že sa chcete dostať autom čo najbližšie k schátranému obydliu. Stačí, ak prejdete okolo štrkoviska zvanom Mláky dozadu a dostanete sa priamo na farmársky dvor.

Viac FOTIEK a VIDEO toho, ako to vyzerá na Farme X dnes, si môžete pozrieť >>>TU<<<

Z mosta na druhý breh zostalo len pár kusov dreva
Najlepšia trasa k Farme (jazda autom)
Farma X bola točená na tomto mieste

Zdroj: SlovakWoman.sk | Foto: SlovakWoman.sk, Mapy.cz, Facebook/Farma