Bývalý účastník markizáckej Farmy X rozhodne núdzu o fanúšičky nemá. Jeden z najkrajších mužov na planéte si totiž bezprostredne po skončení šou buduje poriadne silnú základňu sledovateľov, pričom najčastejšie sa o neho zaujíma nežné pokolenie. Na svojom profile na sociálnej sieti tak Michal Gajdošech otvorene odpovedá na rôzne otázky.

Známy model zrejme na internete tvári dosť času, nakoľko je jeho profil denno denne zaplavený množstvom krátkych videí a príspevkov. Mišo poňal slávu svojským spôsobom a okrem účinkovania v reklamách sa rozhodol byť pre svoj fanclub k dispozícii najviac, ako sa len dá.

miso gajdosech

Michal tak pravidelne v rámci krátkych príbehov na Instagrame odpovedá na otázky verných sledovateľov. Jeho heslo znie: „Pýtajte sa. Som vždy priamy a úprimný.“ Túto skutočnosť sa preto mnohí rozhodli naplno využiť, pričom pred pár hodinami sa v príspevku sympatického farmára ocitla otázka, či by bolo možné si s ním zájsť von počas návštevy Prahy, kde známy fešák aktuálne pôsobí.

Bývalý frajer exfarmárky Lívie Chvostíkovej neváhal a nadšenej fanúšičke vymenoval hneď niekoľko miest, kde je možné ho bežne stretnúť naživo. V zozname sa tak ocitli napríklad prechádzky v parku, fitness centrum či nákupné centrá. Posledný bod však patril len vyvoleným – vyšportovaný mladík si vraj svoju spoločnosť poctivo vyberá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

michal gajdosechZdroj: Instagram/Migajdo | Foto: Instagram/Migajdo, Farma2018_official