Ženy dokážu milovať a dokážu aj rozprávať. Avšak pozor! Pokiaľ oboje skombinujeme, môže to byť veľmi nebezpečné! Ako pre posteľné radovánky, tak aj pre milostný vzťah. Existujú totiž vety, ktoré každého chlapa spoľahlivo vyženú z postele!

Milé dámy, pár takých „hlášok“ vám ponúkneme, aby ste vedeli, čomu sa treba behom vášnivých chvíľok s partnerom rozhodne vyhnúť.

„Počuj, som dosť zvodná?“

Poznámka: Keby ste neboli, tak by určite vedľa vás neležal nahý. Samozrejme, nie?

Už si bol?

Poznámka: Po tejto verbálnej „facke“ sa bude cítiť dosť trápne a pravdepodobne vám už nikdy nezavolá…

Au! Čo blázniš?

Poznámka: Keď je vám niečo nepríjemné a vy na neho vyletíte, spravíte to najhoršie, čo môžete… Zabrzdite ho v tichosti, v pokoji, s nehou a bez akejkoľvek agresie!

To nič. To sa môže stať každému…

Poznámka: Keď už nemôže pokračovať, práve tieto slová nám napadajú ako prvé. Samozrejme! Ale on ich celkom určite nechce počuť. Lepšie je sa v tomto prípade usmiať (nie smiať) a mlčať.

Zlatko, zajtra si dáš len šalát, áno?

Poznámka: Aj keď mu zdravý životný štýl pristane, preberať ho s ním v posteli je priamo cesta do pekiel. Nie ste jeho matka, aby ste mu niečo diktovali.

Došľaka… Myslím, že som si zabudla zobrať pilulku…

Poznámka: Ak ste ho práve chceli zneistiť, trafili ste presne do čierneho! Omnoho viac účinné je povedať: „Láska, dnes s kondómom, dobré?“

Na čo práve myslíš?

Poznámka: Pravdepodobne myslí „práve na to“. Takže táto otázka je absolútne zbytočná!

Fíha, môj bývalý ma presné také materské znamienko ako ty!

Poznámka: Je to presne to isté, ako by ste ho v danej chvíli zasypali tonou ľadu! Asi tak nejak sa bude počas tejto hlúpej vety cítiť. Občas je mlčanie skutočne zlato, veď ako by ste sa cítili vy, keby vás touto vetou atakoval on?

Nezdá sa ti, že som pribrala? / Nepozeraj sa na mňa, som tučná!

Poznámka: Bez komentára 🙂

Foto: Twitter