Mrazivé obdobie zimy nám pomaly končí, v skriniach oddeľujeme miesto na kožuchy a so zhodenými svetrami, rukavicami a šálmi prichádza otázka: Čo bude moderné túto jar a ako sa zviditeľniť na prvých hrejivých slnečných lúčoch?

Francúzke módne ikony i časopisy hovoria o tom, že tohto roku sa do popredia dostávajú tri základné motívy – farebnosť, ornamentálnosť a extravagancia. Nájsť odvahu skombinovať tie najneočakávanejšie farby, doplniť svoj outfit o zaujímavé prvky, to je priam módny boj! No fantázii sa medze nekladú. Mnohé návrhárky sa inšpirovali voľnomyšlienkárskym štýlom hippies, aby spojili pohodlnosť modelov s ich originalitou.

2

Ideálne na tom je, že stačí ak využijete svoju kreativitu a šatník nemusíte dopĺňať drahými kúskami vybraných modelov. Kvety rôznych farieb a druhov, prúžky, krúžky, lupene, čísla, písmenká, geometrické tvary, bodky, ornamenty – toto všetko je materiál, ktorý môžete použiť.

1

Ak ste nevýrazný tip, práve tento druh oblečenia zdvihne pozornosť okolia i vaše sebavedomie. Okrem toho, tvorba vlastných nápadov je nanajvýš zábavná, rozvíja vašu fantáziu a pri otázke: ,,Waw to je ale kúsok. Kde si to kúpila?“ môžete pyšne odpovedať, že je z vašej vlastnej dielne.

Tento rok sa fantázii medze skutočne nekladú! Otázka je, kam až siaha vaša predstavivosť a ako si s ňou dokážete poradiť v praxi. Zdokonaľujte teda tento svet a urobte ho krajším, zábavnejším a sviežejším miestom pre život!

3 4

Foto: Pinterest, Twitter