Je to neuveriteľné, ale my aj naďalej pokračujeme v cvičení a hľadaní dokonale zdvihnutého zadku. Veríme, že sa nami inšpirujete a cvičíte spolu s nami, lebo my sa skutočne snažíme byť vašou ťahacou silou, nakoľko vy ste tou našou.

Musíme sa priznať, že po poslednom cvičení sme sa ráno takmer nepostavili. Z drepov nás zasiahla taká svalovica, že sme neboli schopné nasledujúce tri dni chodiť, no na ten spomínaný tretí sme sa opäť odhodlali cvičiť, i keď iba v menšej miere. Nezabúdajte, že aj keď robíte cviky v malom množstve, robíte niečo pre svoje telo! A to je viac ako iba sedieť pred televízorom s chipsami! My sme sa vzhľadom na absolútne odpálenie tela rozhodli fungovať aspoň nasledovne:

  • 3 série brušákov po 20 s cca 10 sekundovou pauzou
  • 50 drepov
  • 10 spájaní lakťa s kolenom v ľahu na chrbte (viď videá)

Tieto tri jednoduché cviky nás rozohrievali počas nasledujúcich dvoch dní spolu s bicyklom, ktorý sme využili počas víkendu. Včera sme sa rozhodli pre príjemnú zmenu a rozhodli sme sa, že si pôjdeme zaplávať. Táto disciplína je vhodná najmä ruky, nohy, chrbát, zadok, vlastne pre celé telo. Na prvýkrát sa nám podarilo preplávať 34 dĺžok bazéna a cestou z plavárne sme si dali ešte raz bicykel. Veď ako inak by sme sa dostali domov? :) Ak sa odhodláte na plávanie, možno sa vám po druhej dĺžke bude zdať, že už nevládzete, no nevzdávajte to. Telo sa naprogramuje, zvykne si a po ôsmej dĺžke to už pôjde ako po masle. Dámy, cvičte s nami, my sme už dali dole 1,5 kg a ideme ďalej! :)