Dominika Cibulková je v posledných dňoch verejnosťou skloňovaná viac než inokedy, za čo môže jej veľká vášeň v luxusné kožuchy. Na pretras sa však naša tenistka dostala aj kvôli svojej akadémii, konkrétne peniazom, ktoré si pýta za tréningy.

Dominika Cibulková sa môže pochváliť skvelou tenisovou kariérou, ale aj veľkým bohatstvom, ktoré si sama vydrela. Časť peňazí sa preto krásna Slovenka rozhodla investovať do svojej akadémie. V nej, samozrejme, ponúka rôzne kurzy.

,,Dominika vždy snívala mať svoju vlastnú akadémiu, kde by mohla aktívne pomáhať mladým talentom a slovenskému tenisu. Preto sa rozhodla spojiť s Love4Tennis Academy, aby spoločne vytvorili profesionálne zázemie a podmienky pre rozvoj talentov, kde by mali jedinečnú možnosť využiť skúsenosti, ktoré Dominika nadobudla počas svojej kariéry,“ píše sa na webe, ktorý sprostredkuváva Dominikine služby.

Napriek tomu, že chce Domča takýmto spôsobom tenis spopularizovať aj na Slovensku a túži po tom, aby sme opäť pritiahli deti na tenisové dvorce, naučili ich inklinovať k športu, zdravému životnému štýlu a vytvorili tým možnosti pre rast nových šampiónov, ceny jej tréningov vôbec nie sú ružové a už vôbec nie prístupné pre bežných smrteľníkov.

Dominika Cibulkova

Pochváliť sa tým, že vás trénuje samotná hviezda Cibulková, je naozaj prestíž. Avšak za prestíž sa zvyknú cvakať nemalé peniaze, čo platí aj v prípade tréningových programov s Dominikou. Za rok strávený pod krídlami slovenskej tenisovej jednotky tak ambiciózny hráč zaplatí 44 tisíc eur.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Známa športovkyňa má ale v talóne aj cenovo výhodnejšiu ponuku, a to je tenisový kemp pozostávajúci zo 6-tich tréningových dní. Záujemcovia zaň zaplatia „len“ tisíc eur. Tak čo hovoríte na tieto sumičky? Napíšte nám do komentárov na Facebooku!

cibulkova

Zdroj: love4tennis.com | Foto: Instagram/domicibulkova