Tento statný mládenec je nielenže skvelý manžel, on je ešte aj príkladný otec. Okrem tela, ktoré sme v posteli chceli mať snáď všetky, má aj obrovské srdce a láska k dvom najdôležitejším ženám jeho života, ho robí úplne iným človekom. 

Channinga Tatuma nemusíme nejako extra zvlášť predstavovať. Herec, ktorý si svoju cestu do Hollywoodu vydláždil skrz striptérske predstavenia, je dnes otcom trojročnej Everly. S manželkou Jennou im to klape čím ďalej, tým viac a dvojica je považovaná za najstabilnejší pár šoubiznisu, z ktorého sa duchovné hodnoty pomaly, ale iste vytrácajú. Preto sa hercov odkaz pre malú dcéru cení o to viac.

,,Premýšľal som, čo by jej mohlo pomôcť k tomu, aby v budúcnosti lepšie pochopila mužov a podstatu partnerského vzťahu. V tom momente som si uvedomil jednu podstatnú vec. Nechcem, aby odpovede na tieto otázky hľadala v dnešnom svete. Jediné, čo chcem je, aby sa nikdy nebála byť na sto percent sama sebou, a nie takou, akou si myslí, že by podľa mužov, mala byť,“ povedal pre magazín Cosmopolitan Channing. Krásne vyznanie, čo poviete? :)

Foto: Instagram | Zdroj: cosmopolitan.com