Dominika Cibulková je jednou z najväčších módnych ikon slovenského šoubiznisu. Fanúšikov zaujala nielen talentom, ale aj vášňou k móde. Tenistka si rada dopraje luxusné kúsky, ktoré si väčšinou zadováži ako odmenu. No zdá sa, že jej bohaté konto nepríjemne prekvapilo české média!

Módna diva trávi väčšinu času v športových súpravách a aj z tohto dôvodu si rada v momentoch voľna dopraje drahé outfity, ktoré rada prezentuje selfie fotkami z výťahu. ,,Výťahovky“ však budú už čoskoro minulosťou, keďže Dominika si s manželom kúpila byt pod tým svojím a plánuje ho prestavať na šatník.

No zatiaľ kým Slováci zaujali postoj neutrálnosti a väčšina sa vyjadrila, že si zarobila, tak si môže dopriať, české média to vidia inak. Známy portál Blesk.cz dal totiž svoj názor priamo do titulky v znení: ,,Tenistka Cibulková nevie, čo s peniazmi, jej vášeň z nakupovania už prekračuje všetky medze.“ Reakcie českých čitateľov na seba nenechala dlho čakať. ,,Iba rozhadzuje peniaze a hrá sa na hviezdu, čo potrebuje zrkadlá z každej strany. Na tenis už kašle, veď má prachy z reklamy,“ myslí si jeden z Čechov. A aký je váš názor?

Zdroj: isport.blesk.cz  |  Foto: Instagram