Hriešne dokonalá, hriešne krásna, o slovo sa opäť hlási najkrajšia česko – slovenská speváčka, Monika Bagárová. 

Nie je to tak dávno, čo snedá kráska odišla za veľkú mláku, odkiaľ nám dnes predstavuje nový singel NEVER HAD, ktorý pre ňu napísala kolegyňa Celeste Buckingham. Na skladbe, v ktorej si Monika dokonca zarapovala, rovnako spolupracovali Martin Šrámek a Andrej Hruška zo slovenského šútdia Littlebeat. Singel prichádza automaticky aj s videoklipom z newyorského Times Square, o ktorý sa postaral jeden z najvyťaženejších režisérov, Michal Kunes Kováč. V kariére Moniky predstavuje výrazný medzník, ktorým dáva pomyselnú čiaru za predchádzajúcim životom.

Videoklip sa nakrúcal v New Yorku na Manhattane, v Brooklyne a Williamsburgu medzi žltými taxíkmi v spolupráci s miniteamom v zložení vizážistka, režisér a manažérka.

BS6

„Keďže sme sa chceli vyhnúť klišé o krásach New Yorku, rozhodli sme sa ísť do príbehu. Režisér mal jasnú predstavu o detektívke a mne sa tá myšlienka zapáčila. Ide o metaforu a „nadsázku“, motív lásky a zrady. V príbehu som obvinená z vraždy svojho priateľa. Je to krvák!“ hovorí Monika o skladbe, ktorej ideou je rozpad vzťahu a následné trápenie sa s hľadaním chýb v sebe samom. Pointou je nakoniec zistenie, že môže ísť aj o zradu partnera a skladba je venovaná najmä všetkým, ktorí sa niekedy v niekom sklamali.

Napriek tomu, že Monika len v týchto dňoch predstavuje svoj nový singel NEVER HAD, už teraz pracuje na ďalšej skladbe i videoklipe, taktiež pripravuje premiéru dueta s českým spevákom Ezym. Dievča sa nám rozbehlo a my budeme sledovať či sa z nej skutočne stane za veľkou mlákou nová Beyoncé.

IMG_3461_a_SMALL NYC

Video: Youtube

Foto: Janka Letková, Petr Jandera