Dlho mu to nevydržalo! Po tom, čo mal jeden z najkontroverznejších účastníkov reality šou Hotel Paradise problémy so zákonom, sa zdalo, že si vstúpil do svedomia a svoj život zmení od základov! Dopomôcť mu k tomu malo aj manželstvo a následne nová životná úloha otca, ktorá mu mimoriadne svedčala. Nakoniec sa však ukázalo, že všetko bol len klam a ilúzia, resp. dobre zahrané divadlo na Instagrame, ktorému všetci uverili.

Tak takýmito slovami sa v posledné dni začínali viaceré články na českých internetových portáloch, píšucich o jednom z účastníkov reality šou Hotel Paradise, večnému provokatérovi Leovi Beránkovi, s ktorým si veľmi dobre rozumela aj naša Zuza Plačková. Dôvodom celej kauzy mali byť slová jeho manželky Connie, ktorá na svojom Instagrame zverejnila nasledujúce slová: „Dúfam, že niekde plačeš a modlíš sa. Dúfam, že sa tvoja duša mení a že nájdeš svoj vnútorný mier, až budeš padať na kolená s modlitbou na perách. Niekedy sa za teba celé noci modlím, že raz, jedného dňa možno uvidíš svetlo. Niekto hovorí, že by si si mal sám zažiť to, čo si spôsobil. Ale ja viem, že v živote dostaneš to, čo si dal.“

Svojím príspevkom na sociálnej sieti rozpútala doslova šialenstvo, čomu sa neskôr zrejme sama nestačila čudovať. Médiá totiž po jej mužovi vyhlásili doslova pátranie a špekulovali nad možnosťou, že sa niekdajšia hviezda exotickej šou vrátila k svojmu bývalému spôsobu života. Leo sa totiž po skončení súťaže snažil udržať v pozornosti fanúšikov nielen viacerými škandálmi, ale aj pokusmi rozbehnúť kariéru rapera. Nakoniec však skončil v rukách zákona a odpykal si ročný trest vo väzení. Po prepustení z väzby sa ale život známeho búrliváka zmenil od základov a začal omnoho priaznivejšie obdobie po boku ženy, ktorú sa dokonca rozhodol priviesť aj pred oltár. Tá mu neskôr porodila rozkošné dievčatko a Leo sa v úlohe otca očividne našiel, čo dokazujú aj viaceré spoločné fotografie s dcérkou na jeho sociálnej sieti.

Vyjadrenie Leovej manželky k vzniknutej situácii

„Chcela by som sa vyjadriť k článku, ktorý vyšiel na extra. V prvom rade by som chcela uviesť na pravú mieru, že môj text, skopírovaný z jednej smutnej piesne, nebol venovaný môjmu manželovi Leovi. Je venovaný človeku, ktorý je mi blízky asi tak rovnako, ako je mi vzdialený, ale, bohužiaľ, poznamenal celý môj život. Bohužiaľ sa jedná o zosnulú osobu a ďalej sa k tomu nechcem vyjadrovať. S Leom riešime občas problémy ako v každom klasickom manželstve. A naozaj ma nas*alo, že takéto klamstvá niekto vôbec zverejňuje. Máme sa dobre, tak sa nepokúšajte, prosím, o niečo iné a nepúšťajte sa do môjho manžela!“ bráni svoju lásku Leova manželka Connie, známa aj ako herečka pre dospelých. Týmto vyjadrením všetky špekulácie o kríze vyvrátila a potvrdila tak, že v ich spoločnom živote je všetko v absolútnom poriadku.

Leo si vždy zakladal na image drsňáka, no narodenie dcérky Violetty ho zmenilo

Leo Beránek z Hotelu Paradise sa stratil

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram