Napriek tomu, že mnohí si o Koptíkových statusoch a vyzradených tajomstvách na adresu Gregorovej myslia svoje, zdá sa, že niečo pravdy na tom predsa len bude. Prehovorila totiž česká herečka, ktorej výpoveď vás zaručene šokuje. 

Koptík zverejňuje na sociálnej sieti jeden status za druhým a neštíti sa vyzradiť akékoľvek intímnosti a tajomstvá ohľadne vzťahu s herečkou alebo z jej súkromného života. Gregorovej dáva zrejme poriadne zabrať a prednedávnom sa pustil aj do jej vzťahov s hereckými kolegami či intríg, ktoré mala údajne spriadať voči zamestnancom aj rodine. Aj keď si mnohí mysleli, že jeho slová sú len fabulácie a výmysly, ktoré mali herečku prinútiť konečne zareagovať, na svetlo vyšla šokujúca spoveď českej herečky.

Tá sa totiž ocitla v jednom z Koptíkových statusov a na chúlostivé informácie okamžite zareagovala. Herečka Světlana Nálepková, ktorá hrala v divadle desať rokov úspešné prestavenie Edith Piaf, musela nechcene skončiť. Podľa slov Koptíka išlo o mimoriadne úspešnú hru, ktorá vypredávala všetky lístky, no vďaka údajným intrigám Gregorovej došlo k nečakanému koncu a Nálepková dostala vyhadzov. Hana mala navyše poza chrbát vyčkávať, kým herečka vycestuje na zájazd, aby sa jej hladko zbavila pomocou SMSky.

Nálepková teraz prišla so šokujúcou verziou, ktorá Koptíkove slová stopercentne potvrdzuje a hovorí o umelo vytvorenom strachu v divadle: „Ráno, keď som sa prebudila, tak som našla od Hany Gregorovej esemesku, že hra Edith Piaf končí. Mali sme to hrať až do júna. Ako dôvod uviedla, že kvôli zlej predajnosti. A to bola blbosť, vedela som od predajcov, že sa to predáva dobre,“ prekvapuje pre Blesk úspešná česká herečka. Zarmútene dodáva, že ju celá situácia mrzela, no Gregorová jej do očí nikdy nič nepovedala. V závere ale neskrývala radosť: „Ako je dnes vidieť – karma pracuje. Tým ľuďom sa to vráti samo bez toho, aby ten druhý musel niečo robiť,“ myslí si spokojne Nálepková. Po tomto prekvapivom výstupe herečky sa necháme prekvapiť, či sa k podobnému vyjadreniu neodhodlajú aj mnohí ďalší, ktorých mená Koptík vo svojom príspevku spomína.

Nálepková potvrdila nelichotivé slová Koptíka o Gregorovej

Zdroj: blesk.cz | Foto: markiza.sk, Facebook