Keď priberiete pár kíl navyše, zrejme nikto okrem vás to nejako extrémne nerieši. Horšie to už majú známe tváre, na ktorých každý centimeter tela neustále striehnu médiá. U nás patrí v tomto smere medzi najsledovanejšie dámy aj Celeste Buckingham, ktorú aktuálne plátky pretriasajú práve v spojitosti s pribratím. Známa speváčka však na takéto články zareagovala ako pani.

Krásky slovenského šoubiznisu to vôbec nemajú ľahké. Kým včera sme vám priniesli ostrú reakciu speváčky Simy na komentáre, že je príliš štíhla a má malé prsia, opačným prípadom je jej kolegyňa Celeste Buckingham, o ktorej sa v týchto dňoch hovorí, že pribrala.

Celeste Buckingham

Celeste aktuálne prežíva najšťastnejšie životné obdobie, po jej boku totiž stojí nový krásavec Aleš Mlátilík. Svoju spokojnosť pred pár dňami i sama potvrdila, a to aj napriek tomu, že pred fanúšikmi priznala pár kíl navyše. ,,V živote som sa necítila viac se*y a pohodlne takže.. ,“ odkázala pri fotkách, aby predišla negatívnym komentom týkajúcich sa jej postavy.

Harmonické dni však Cel možno trochu narušili české bulvárne články, ktoré sa zmienili o tom, že pribrala 10 kíl a bokmi ako skriňa začína pripomínať speváčku Ewu Farnu – tá je neustále verejnosťou pretriasaná ako bacuľka s kilami navyše. SuperStaristka však našťastie túto kritiku vzala s humorom a nadhľadom a zareagovala tak, ako by to čakal len málokto.

Ewa Farna
Ewa Farna

Z celej situácie si známa hviezdička spravila srandu – na svojom Instagrame zverejnila nielen to, ako si googli skrine, ale aj ukážky konverzácií s priateľmi. Medzi rečou spomenula, že nevie, kde prišli novinári na to, že pribrala 10 kg a tiež neobišla ani svoju spomínanú českú konkurentku Ewu Farnu, o ktorej sa vyjadrila, že ju miluje.

Reakcia ale prišla i z Ewkinej strany. ,,Vyzeráš krásne, žena,“ napísala česká dračica našej slovenskej, na čo jej ona odpísala – ,,Ty tiež.“ Celý príspevok Celeste Buckingham si môžete pozrieť vo videu, pričom pre lepšiu čitateľnosť textov sme nižšie priložili aj obrázky jednotlivých správ.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celeste Buckingham

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham, ewa_farna93