Očarujúca moderátorka Jasmina Alagič už čoskoro porodí Patrikovi Vrbovskému vytúženého prvého potomka. O tom, že popularita zamilovanej dvojice na Slovensku rapídne stúpa, niet pochýb. Avšak u našich západných susedov sa balkánska kráska zrejme až takej veľkej obľube neteší.

Pred pár hodinami české médiá obletel článok obsahujúci exkluzívny rozhovor s Jasminou Alagič. Prominentná tehuľka v úprimnej spovedi otvorene prehovorila o ťažkých chvíľach, ktoré musela v začiatkoch vzťahu s Rytmusom znášať. Isté útržky z tohto interview si prezval aj magazín Extra.cz – ten ale na rozdiel od iných denníkov slávnu moderátorku vykreslil vo veľmi nelichotivom svetle.

jasmina rytmus

Už v úvode článku sa totiž známy portál zmieňuje o tom, že Jasmina pred rokom sama vliezla Patrikovi do postele, a to najmä za účelom ešte viac sa zviditeľniť. „Moderátorka SuperStar 2018 do tej doby patrila do škatuľky podpriemerných hviezdičiek, ale stáť po boku slovenského rappera znamená veľkú slávu,“ okomentoval zrod vzťahu český bulvár. V ďalších riadkoch prišiel náklad, aký by si slovenské média zrejme nikdy nedovolili.

V našej susednej krajine temperamentnú krásku označili ako labilnú osobu, ktorá nezvláda kritické poznámky na svoju osobu. „Predovšetkým neznesie kritiku a reaguje na ňu ako prerastené decko!“ spomína Extra.cz, ktorý už nadpisom v znení „Ufňukaná Jasmina Alagič neznesie kritiku“ naznačil svoj postoj k jednej z našich najobľúbenejších moderátoriek. Snúbenica známeho hudobníka má tak podľa nich vážny problém, pričom by si údajne mala dávať veľký pozor na to, čo o nej druhí hovoria.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagic

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/Jasmina_alagic