Ostrá kritika neobchádza ani aktuálny turnus šou Bez servítky. Štvrtok bude na obrazovkách Jojky patriť Kataríne Kadlecovej, ktorá ešte pred odvysielaním jej časti poslala divákom odkaz.

V pondelok večer sa Katkina schránka správ naplnila do prasknutia, či už pozitívnymi alebo negatívnymi reakciami. Tie zasypali aj sociálne siete, pričom Slováci odborníčku na módu vôbec nešetrili, najmä čo sa týka jej vzhľadu.

Ťažká minulosť

,,Ja si z toho nič nerobím, pretože sú to ľudia, ktorí ma vôbec nepoznajú, ktorí nevedia, že som mala ťažkú autonehodu. Ľudia, ktorí nevedia, že rozprávam tromi svetovými jazykmi. Ľudia, ktorí nevedia, že som prešla rakovinou kostí. To sú proste iba zbytoční ľudia, ktorí ma nepoznajú,“ vyjadrila sa k nechutným hejtom účastníčka Bez servítky. Celé jej video si môžete pozrieť — TU —.

Je to televízna šou

V stredu večer sa Katka o slovo prihlásila opäť. Tentokrát divákom odkázala, aby nebrali veci, ktoré vidia na obrazovkách, tak vážne. ,,Je to televízna šou. Takže všetko musíte brať s veľkou rezervou. Ale, samozrejme, ja si stojím úplne za všetkým, čo som povedala alebo ako som sa ku všetkému vyjadrila. Pretože ja som proste taká, som svojská. A tí, ktorí ma nepoznajú, nemôžu ma hodnotiť, pretože nevedia, aký mám zmysel pre humor,“ uviedla vo videu s úsmevom reorganizátorka šatníkov.

Tí, ktorí sledovali stredajšiu epizódu, v jej závere mohli vidieť krátku ukážku toho, čo si pre ostatných súťažiacich Katka pripravila. Nuž, súperi z červíkov a iných exotických pokrmov ani zďaleka nadšení neboli. Aj to však majú diváci podľa Kadlecovej slov brať s rezervou. A čo Biankin rezeň?

,,Keď tá Bianka vytiahla rezeň, som myslela, že ma odstrelí z toho gauča. To si s ňou ešte vybavím,“ prezradila Katka, ktorá predpokladá, že ju po odvysielaní dnešnej časti znovu zbombardujú odporné komentáre.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Katka o Bez servítky

Zdroj/Foto: Joj.sk, Instagram/k.a.t.k.a.k.a