Odovzdávanie Oscarov je každoročne najväčšou udalosťou sveta celebrít, ktoré sa precízne pripravujú na prechod po červenom koberci. Najprestížnejší módni návrhári obliekajú zvučné mená filmového priemyslu, nakoľko noc Oscarov je z pohľadu organizátorov, ale aj účastníkov, veľkolepou udalosťou s pompéznou prípravou.

88. odovzdávanie cien Akadémie filmového umenia a vied patrilo filmu Mad Max a Leonardovi DiCapriovi, ktorého víťazstvo očakávali všetci nadšenci súčasnej kinematografie. Okrem výborných hereckých výkonov ste mohli počas večera pozorovať aj dámy hollywoodskeho neba, ktoré si dali záležať na tom, aby vynikli, oslnili a boli krásne. A my musíme uznať, že tento ročník bol plný nádherných žien v jedinečných šatách. Veď posúďte sami, ktorá bola hviezdou večera.

Charlize Theron zažiarila v červených šatách s hlbokým výstrihom od Diora, no aj napriek tomu, že zo svojho dekoltu odhalila viac, vyzerala famózne. Kráľovská červená jej jednoducho pristane a nezatienil ju ani oscarový koberec.

Charlize Theron

Ani Heidi Klum sa nenechala zahanbiť, a čo to poodhalila. Vo fialkových šatách pôsobila ako nežná lesná víla, no na sociálnych sieťach sa objavili aj fotomontáže, na ktorých ju prirovnávali k hubke do sprchy. Ups 🙂

Heidi Klum

Olivia Wilde siahla po bielo-krémovom modeli, ktorý doplnila ,,vrkočovým“ účesom. Na nás pôsobila ako moderná grécka bohyňa.

Olivia Wilde

Reese Witherspoon nijak obzvlášť neoslnila. Hoci sa hovorí, že v jednoduchosti je krása, tieto fialové šaty možno neboli úplne tou TOP voľbou. Ale z krásy jej to neubralo.

reese witherspoon

Rachel McAdams si vybrala krásny zelený model s vysokým rázporkom, ktorý doladila jednoduchým účesom a voilà, kráska je na svete. Za nás 10 bodov.

rachel mcadams

Po všetkých extravagantných výstrelkoch, na ktoré sme u nej zvyknutí, prišla Lady Gaga na červený koberec ako pravá dáma. Nádherné biele overalošaty podčiarkli jej ženskosť a bola skutočne úchvatná.

Lady gaga

Jennifer Garner, ktorá stavila na osvedčenú čiernu, taktiež nesklamala. Šaty cez rameno s aplikáciou boli rozhodne skvelou voľbou.

jenifer garner

Ani ďalšie dámy sa nenechali zahanbiť a predviedli zaujímavé, netradičné, trochu odhaľujúce šaty tak, ako sa na ,,Noc Oscarov“ patrí. Ktorá z prítomných dám sa vám páčila najviac? 🙂

2
Brie Larson
1
Alicia Vikander
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Kate Blanchet
Kate Blanchet
Amy Poehler
Amy Poehler
Chrissy Teigen
Chrissy Teigen
Kate Winslet
Kate Winslet
Kerry Washington
Kerry Washington
Naomi Watts
Naomi Watts
Juliane Moore
Juliane Moore
Tina Fey
Tina Fey

stalone

Sofia Vergara
Sofia Vergara
Whoopi Goldberg
Whoopi Goldberg

FOTO: Oscar.go.com, Tumblr