Len nedávno sme vám priniesli informácie o ukončení romániku Daniely Nízlovej s bývalým partnerom Tiborom. Speváčka túto smutnú novinku napokon aj sama potvrdila, pričom prezradila, že sa s partnerom rozišli koncom minulého roka. Ako sa však zdá, obľúbenú hudobníčka ani napriek rozpadu vzťahu dobrá nálada neopúšťa.

Dvojičky Nízlové sú veľmi dobre známe najmä vďaka bohatej charizme a pozitívnej energii, ktorá z nich vyžaruje na každom kroku. Nedávno sa dokonca stali účastníčkami v markizáckej reality show Farma X, kde si aj počas krátkeho pobytu v rybárskej osade dokázali získať srdcia širokého publika.

Twiins

Bývalé farmárky sa tak už všetkým vryli do pamäte ako večne vysmiate mladé slečny, ktoré majú dobrej nálady na rozdávanie. Najnovšie príspevky čerstvo rozídenej Danielky sú tiež jasným dôkazom toho, že speváčka ani napriek rozpadu vzťahu s Tiborom svoj povestný úsmev z tváre nestráca.

Daniela Nizlova Tibor

Spolu so sestrou a pár kamarátkami si totiž kráska dosýta užila minulú piatkovú noc, pričom dievčatá si večer spestrili skvelými nápadmi. Najprv baby  v nočnom klube chytľavým spevom vyburcovali všetkých naokolo a neskôr sa dobre naladené s drinkami v ruke vybrali naprieč nočnými ulicami.

Z víkendovej zábavy vzniklo zopár vydarených záberov, o ktoré sa Twiinska neváhala podeliť aj so sledovateľmi na sociálnej sieti. Populárna kočka je tak skvelým príkladom ženy, ktorá si i napriek peripetiám v láske dokáže život užívať plnými dúškami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/Danielatwiins, streamable.com