Fanúšikovia popovej speváčky Seleny Gomez, držte si klobúky! Mladá hudobná diva sa totiž po rozchode s Justinom Bieberom „utrhla z reťaze“ a zdá sa, že po rokoch trápenia sa kvôli nenaplnenej láske siahla do nových vôd – bozkávala sa so známou ženou!

Ako sa zdá, nie je také neviniatko, ako sme si doteraz mysleli. Selena Gomez sa po sérii nenaplnených vzťahov stiahla do úzadia a dokonca skončila i na psychiatrickej liečebni. To, že je však krásna brunetka opäť na výslní, nedokazujú len jej najnovšie hity Lose You To Love Me či Look At Her Now, ale i fakt, že sa po jej boku objavila nová známa tvár.

Jedná sa o speváčku a skladateľku Juliu Michaels, s ktorou má Sel spoločný song s názvom Anxiety. Podľa všetkého však nie je hudba jedinou vecou spájajúcou tieto dve americké krásky – dievčatá sa pri nedávnom vystúpení rozhodli odhodiť zábrany a pred zrakmi tisícov fanúšikov do toho poriadne vhupli.

Po malom bozku na pódiu prišiel čas i na citové výlevy. „Moja láska, moje srdce a moja duša,“ napísala Gomez pod spoločnú fotku s Juliou, čomu nasledoval ďalší šok. Speváčky si totiž dali vytetovať rovnaké znaky symbolizujúce amorove šípky, čo sprevádzali i slová „ľúbim ťa„.

Po tom, ako lesbický vzťah priznala i speváčka Miley Cyrus, začali zahraničné médiá špekulovať, že neostrieľaná Selena môže ísť v jej šľapajách vo vzťahu so ženami. Na druhej strane sa však križujú domnienky o tom, že sa môže jednať len o umelo vytvorenú kauzu pre spopulárnenie jej nového albumu Look at her now. Aká je pravda, je nateraz otázne.

Selena Gomez a Julia Michaels sa po vyznaniach lásky pobozkali

Dokonca si dali vytetovať amorove šípky

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=fkUHuhMxo7U

Video: YouTube | Foto: Instagram, YouTube, Twitter