Najúspešnejší slovenský cyklista pred malou chvíľu šokoval celý svet. Prostredníctvom Facebooku oznámil zdrvujúcu správu o tom, že sa jeho cesty s manželkou Katkou rozišli.

Neprešli ani tri roky, odkedy si Peter Sagan so svojou dlhoročnou láskou povedali „áno“ a už to vyzerá tak, že visí vo vzduchu rozchod. Cyklistická hviezda totiž pred malou chvíľou šokovala svet na Facebooku statusom o rozpade manželstva s Katkou. „Po dlhej a starostlivej debate, Katka a ja sme prišli k záveru, že bude lepšie, ak sa ako pár rozdelíme. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme s týmto rozhodnutím. Zamilovali sme sa, prešli sme si fantastickou cestou a boli sme požehnaní  krásnym synom Marlonom. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých týchto rokov v mojej profesionálnej kariére a je to skvelá matka.“

Peťo ďalej dodáva, že si pôjde každý vlastnou cestou, a to so vzájomným rešpektom. Ich hlavným zameraním vraj teraz bude Marlon a budú robiť všetko preto, aby mu poskytli čo najlepšie starostlivé prostredie pre jeho výchovu a dali mu tak milujúcich rodičov, ktorých potrebuje.

„Nebudem to ďalej komentovať a chcel by som všetkým vopred poďakovať za rešpektovanie nášho súkromia,“ ukončil svoje vyjadrenie o krachu vzťahu s Katkou trojnásobný majster sveta.

Zdroj/Foto: Facebook, Instagram