Zdá sa, že dvadsať mesiacov od smrti svojho milovaného manžela a manažéra Reného Angelila, chytila kanadská speváčka Celine Dion druhý dych.  Prednedávnom dokončila úspešné európske turné, počas ktorého sa do povedomia zapísala aj ako nová módna ikona. V týchto dňoch už zarezáva v štúdiu a dokončuje svoj nový anglický album a čoskoro uzrie svetlo sveta aj jej prvá módna kolekcia. Nuž, Celine rozhodne nezaháľa a okrem budovania svojej kariéry si, samozrejme, nájde čas aj pre svojich troch synov.

 

Nový stylista

Jedným z prvých ráznych krokov, ktoré Celine podstúpila, bola zmena stylistu, ktorého si speváčka sama vygooglila a zavolala mu s ponukou spolupráce. Hviezdny stylista Law Roach nezaváhal ani minútu a svoju klientelu rozšíril o ďalšie top meno. Odvtedy Celine pravidelne hviezdi na každej akcií, na ktorej sa objaví.

Odvážnejšia i na pódiu

Na skvelé spevácke výkony sme u tejto divy už pomerne zvyknutí. No renesanciu zažíva aj táto sféra. Počas nedávneho európskeho turné šokovala tanečným číslom ku piesni ,,Le ballet “. Celine v priesvitnom čipkovanom overale predviedla so svojím tanečným partnerom Pepe Munezom zmyselný tanec. Číslo, aké sme u nej ešte nevideli, jednoznačne okorenilo celú šou. Z mladého tanečníka sa vykľul aj nádejný fashion ilustrátor a blízky priateľ, ktorý ju sprevádzal nielen na módnych prehliadkach a nákupoch, ale dvojica si spolu užívala aj čaro francúzskej metropoly. Dokonca sa začalo šepkať, že je medzi sympatickými umelcami i niečo viac. Tanečník i speváčka túto kačicu zatiaľ popreli, avšak uvidíme, čo ukáže čas. My by sme teda neodolali! :)

Coolová mama

Najnovšie sa Celine objavila na miestnom ľadovom štadióne, kde prišla so svojimi dvojčatami povzbudzovať svojho najstaršieho syna, ktorý je nádejný športový multitalent. Oblečená v drese Reného Charlesa si dokonale užila zápas, pričom bola absolútne bezprostredná! Fandila, skákala, tancovala a neváhala potešiť prítomných divákov ani selfíčkami! :)

 

Zdroj: Gala.fr | Foto: Instagram | Video: YouTube