Koncom uplynulého roka zostali fanúšikovia Celeste Buckingham príjemne prekvapení správou o jej novom vzťahu. Pôvabná speváčka sa totiž zamilovala do podnikateľa Aleša Mlátilíka, ktorý je od nej o 18 rokov starší. Nedávno si mladá hudobníčka dokonca zaspomínala na prvé stretnutie so svojou láskou.

Talentovaná brunetka bola na svoj vek vždy veľmi vyspelá a uvedomelá žena. Hoci má ešte len 23 rokov, stihla si už vybudovať úspešnú spevácku kariéru a tiež má za sebou zopár nevydarených vzťahov. Po boku staršieho podnikateľa ale celá žiari – všetko tak nasvedčuje tomu, že Celeste v partnerskom živote našla presne to, čo hľadala.

Celeste Buckingham

Speváčka si súkromie vždy prísne strážila a o vzťahu s priateľom informovala priaznivcov až niekoľko mesiacov po zoznámení. Najnovšie sa ale bývalá superstaristka rozhodla konečne prelomiť mlčanie a všetkých prekvapila úprimným priznaním – nečakane prehovorila o momentoch z prvého stretnutia s Alešom.

„Dnes si spomínam na festival v Kežmarku, ktorého som súčasťou už tri roky. Som za to vďačná nielen preto, že môžem byť súčasťou úžasného projektu, ktorý podporuje nielen našu kultúru a aj integráciu rómských detí, ale aj preto, že minulý rok som tam stretla môjho milovaného,“ spomína Buckingham na okamihy zrodu čerstvej lásky.

Celeste Buckingham

Vzápätí však dodala, že pri pohľade na staršieho sympaťáka mala spočiatku problémy nabrať odvahu. „Tak som sa pri ňom hanbila, ale nevedela som sa od neho odtrhnúť,“ vyznala sa Celeste. Napokon si dvojica k sebe predsa len cestu našla a dnes už približne pol roka tvoria harmonický párik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celeste Buckingham

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham