S láskou je to ako na hojdačke – raz sme hore a potom zase dole. Aj Celeste Buckingham, napriek tomu, že je ešte mladučká, sa už kvôli nej stihla potrápiť a práve toto svoje životné obdobie vložila do veľmi emotívnej skladby Loving You, ktorú speváčka spolu s videoklipom predstavila len včera.

V novinke Loving You predstavila temperamentná Celeste Buckingham svoje druhé, krehké, ja. Do skladby založenej na skutočných udalostiach vložila emócie, ktoré sprevádzali zrod lásky. „Pesnička vznikla v čase, keď som bola zamilovaná, ale neistá. Nevedela som, kam ma tá láska bude viesť, či nám to vydrží a či to celé nakoniec bude stáť za to. Cítila som sa, akoby som sa topila, a zároveň som aj chcela,  nech ma to utopí. Bola som hlboko zamilovaná, a preto vznikla skladba Loving You,“ uviedla Celeste.

Jednoduchým, no napriek tomu emotívnym videoklipom chcela speváčka vyjadriť, že aj na prvý pohľad pekný vzťah nemá vždy len tú romantickú stránku. „Chceli sme ukázať netypickú stranu romantického vzťahu, tú náročnejšiu a úprimnejšiu časť lásky. Človek sa bojí, pretože je zraniteľný,“ doplnila Celeste, ktorá si námet videa vymyslela sama. O jeho vizuálne stvárnenie sa však už postaral Rolando Wraník a produkčná spoločnosť SorryWeCan.  „Ide o pocitový klip, v ktorom sme sa snažili zachytiť emóciu, ktorá vznikne, keď je zamilovaný človek nešťastný, v okamihu, keď ho partner trápi,“ dodal Roland.

Ak sledujete život okolo Celeste, tak vášmu bystrému oku asi neušiel jej sympatický klipový partner Matěj Vávra, ktorý je však speváčkiným priateľom aj v reálnom živote.