Nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako obdivuhodne zareagovala CELESTE BUCKINGHAM na článok o svojej celulitíde. Mladá speváčka má v tejto veci absolútne jasno a v boji za prirodzenú ženskú krásu je odhodlaná pokračovať aj naďalej. Tentokrát zašla ešte o kúsok ďalej a zverejnila skutočne skvelý príspevok!

Po tom, ako Celeste naložila bulvárnemu plátku kvôli poburujúcej fotografii s jej „celulitídovými stehnami“, sa spevácka hviezdička rozhodla zanechať odkaz pre všetky ženy. Na svojom profile na sociálnej sieti ukázala krásnu profesionálnu snímku, ktorá má vyjadrovať dnešné vnímanie ženskej krásy. Príspevok doplnila vlastným popisom.

„Ďakujem. Nečakala som toľko podpory k téme, ktorá sa tu už pár dní ohnivo rieši. Otázka “Čo je krása?” má podľa mňa milión odpovedí. Už dlhšie sme s @kristymohr riešili toxické vnímanie žien a ako by sme naším prispením mohli toto vnímanie zmeniť. Hovorí sa, že jeden obraz má hodnotu tisíca slov. Tak sme sa nahodili do obrazu. Aby sme dokázali, že byť sama sebou a byť spokojná sama so sebou, je najväčšie vyslobodenie aké existuje. V našej spoločnosti sa radi tvárime, že sme vždy svoji, ale v skutočnosti je strach v každej z nás. Bojíme sa toho, čo si o nás budú ľudia myslieť. Bojíme sa ísť s kožou von. Dať dole tú obrannú masku a hrdo priznať celok. Ukázať prirodzenú krásu v každej podobe a veľkosti. Dúfam, že tak isto ako vy nás, my vás môžeme inšpirovať k tomu, aby ste boli spokojné a nehanbili sa za vaše “nedostatky”. Buďme autentické.“

Zdá sa, že talentovaná umelkyňa dokonale vyjadrila všetky emócie, ktoré v sebe ukrýva väčšina z nás. Zrejme už nastal čas zahodiť staré vzorce a vyzvať všetky ženy k tomu, aby sa začali milovať presne také, aké sú.

celeste buckingham kampan

Zdroj/Foto: Instagram