Už samotné mená Celeste Buckingham alebo Ondrej Kandráč zaručujú úspech. No keď sa umelci ich formátu spoja, pre fanúšikov to značí nezabudnuteľný zážitok rovnako ako v prípade ich nového duetu Tisíc a jedna noc.

Len pred niekoľkými hodinami avizovala Celeste Buckingham(23) na svojom instagramovom profile, že sa môžeme tešiť na výsledok jej spolupráce s jedným z najslávnejších slovenských huslistov, primášom, spevákom, folkloristom, moderátorom a umeleckým režisérom Ondrejom Kandráčom (40). „Tak a môžem konečne prezradiť, čo sme pre vás nachystali. Veľmi sa teším, že čoskoro vyjde spolupráca s Ondrejom Kandráčom k pesničke „Tisíc a jedna noc“. Je to prerobená verzia iránskej piesne „Gole Goldun“ a veľmi sa tešíme na vaše reakcie,“ napísala speváčka.

Na pripravovanú novinku hudobníci lákali aj zábermi, na ktorých možno vidieť Ondreja s manželkou a ich dvomi detičkami, čo naznačovalo, že pôjde o poriadnu romantiku. Okrem Celeste a Ondreja sa na skladbe podieľala aj Ľubica Čekovská a text k nej zložil Vlado Puchala. Výsledok je tak naozaj fantastický!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham, kandrac.ondrej, YouTube