Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský oznámili na Štedrý večer obrovskú novinku z ich súkromného života. Dvojica sa len krátko po kúpe nového domu a tajných zásnubách rozhodla založiť si rodinu, čo najnovšie spečatili i prvým spoločným dieťaťom.

Tešíme sa z tohto daru, sme vďační za všetku radosť, ktorú nám dáva, aj keď je ešte len v brušku,“ tešila sa Alagič len krátko po tom, čo túto správu ohlásil na sociálnej sieti jej snúbenec Rytmus. Celý príspevok nájdete >>>TU<<<.

Rytmus a Jasmina

Netrvalo dlho a táto radostná novinka zaplavila celý internet vrátane česko-slovenského šoubiznisu. Budúci rodičia tak obdržali stovky gratulácií, ku ktorým sa najnovšie pridali aj známe tváre ako Zuzana Strausz Plačková či Zuzana Fialová.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasminka, blahoželám,“ odkázala moderátorke bývalá porotkyňa šou Tvoja tvár znie povedome. „Som šťastný s vami! Ešte viac ma teší, že máme rovnaké termíny,“ reagoval i Patrikov tréner Tomi Kid Kovács, ktorý ohlásil príchod ďalšieho dieťaťa začiatkom decembra.

Slová plné lásky a radosti venovali zaľúbencom aj ich blízki priatelia ako Michal „Ego“ Straka, Lukáš Kimlička či Veronika Cifrová Ostrihoňová, pričom všetky tieto reakcie nájdete na fotografiách nižšie. My sa k známym tváram pridávame a Jasmine spolu s Patrikom prajeme veľa lásky, no predovšetkým zdravia, ktoré bude teraz mamina s bábätkom potrebovať!❤️

Foto: Instagram/Jasmina Alagič, Patrik Vrbovský, YouTube