Seriál Oteckovia dostal po ukončení druhej série dočasnú stopku, kedy ho na pár týždňov počas decembra nahradili opozrané Rodinné prípady. Príbehy sympatických „tatušov“ sa však už v januári vrátia na naše obrazovky, no ich pokračovanie sa nezaobíde bez poriadnych zmien.

Ako sme vás len nedávno informovali, medzi hercov z Oteckov pribudne jedna nová postava. Bude ňou malá Vlaďka, ktorá sa narodila Lucii (Monike Hilmerovej) a Vladovi (Filipovi Tůmovi) na zadnom sedadle v aute. Fotografie malého bábätka nájdete >>>TU<<<.

To však nie je jediná novinka zo seriálového deja. Ako už zrejme viete, herečka Mária Bartaloš stvárňujúca Lindu je v radostnom očakávaní, a tak sa podľa najnovších informácií zo scény čoskoro vytratí. Článok o jej odchode nájdete po kliknutí >>>SEM<<<.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Divákov ale táto správa pobúrila natoľko, že sa svoje sklamanie rozhodli vyjadriť v komentároch pod daným príspevkom. „Bude to o ničom, keď zase Linda odíde,“ ohradila sa jedna z fanúšičiek. „Mohli to nejako zakomponovať do scenára, veď ten Tomáš už prežil dosť útrap,“ pridávajú sa ďalší. Čo si o tom myslíte vy? Určite nám napíšte svoj názor do komentárov!

Reakcie divákov na sociálnej sieti

Foto: Facebook/ TV Markíza