Poznáte už novodobý módny hit v podobe charitatívnych hodiniek 1FaceWatch? 15.2.2015 bol spustený výnimočný projekt pre domáce charitatívne organizácie ako Unicef Slovensko, Liga proti rakovine, Sloboda zvierat, Magna Deti v núdzi, Nadácia Ekolips!

1:Face Watch nie je iba bezvýznamný módny doplnok, ale v tomto prípade ide o výraznú pomoc rôznym organizáciám prostredníctvom desiatich rôznych farebných prevedení. Každý variant je prepojený so skutočným svetovým problémom a inou charitatívnou organizáciou: Hlad (biele), Rakovina (čierne), Voda (žlto- priesvitné), Rakovina prsníka (ružové), Životné prostredie (modré), AIDS (černevé), Vzdelanie (žlté), Živeľné katastrofy (bielo-červené). Zvieratá (oranžové), Touchscreen.

Určite si každý z nás uvedomuje, že mnoho ľudí medzi nami iba prežíva, prípadne absolútne živorí zo dňa na deň. Každému z nás sa môže stať, že bude obeťou nedostatku vody, chorôb a chudoby a práve z tohto dôvodu by sme mali pomôcť ľuďom a zvieratám v núdzi aj bez toho, aby sme to zažili na vlastnej koži. Celosvetový projekt sa organizácia snaží momentálne presadiť na Slovensku a v Českej republike, kde ho už podporujú známe osobnosti ako Ego, Twiinsky, Monika Bagárová, Tina, Separ, Soňa Skoncová, Igor Kmeťo, Barbora Franeková, Zuzana Plačková, Patrícia Vittek, Mária Čírová, Miroslav Stoch, v zahraničí ich nosí napríklad Justin Bieber a mnoho ďalších. Budete medzi nimi?

eva twiins Soňa Franeková1 Ego1 Vitteková monika čírová stoch Plačková

Foto: Instagram 1:face Watch