Viaceré slovenské celebrity ohurujú počas adventného obdobia profesionálnymi rodinnými snímkami, za aké by sa nemuseli hanbiť ani hollywoodske hviezdy. O naozaj vydarené fotky, dýchajúce výnimočnou sviatočnou harmóniou, sa podelila aj slávna exfarmárka Lucia Mokráňová.

Známa fitneska si už viac ako rok užíva materské radosti po boku rozkošnej dcérky Tali, ktorú vychováva spoločne s priateľom Martinom. Vyšportovaná blondínka sa na sociálnych sieťach pýši nielen úspešným kariérnym životom, ale taktiež rodinnou idylkou, akú by jej mnohí mohli len ticho závidieť.

mokranova dcera Tali

Lucka si dala na slávnostných fotkách skutočne záležať – spoločne s dvomi najbližšími osôbkami sa navliekla do výrazných sviatočných kompletov, v ktorých sa trojica postavila pred objektív šikovnej fotografky Zuzany Jánošovej.

Známa família rozžiarila očká tisíckam fanúšikov, neváhajúcich zanechať kráske množstvo pozitívnych ohlasov i lajkov. Niet sa čomu diviť – veď nielen pôvabná mamina, ale taktiež jej sympatická polovička spoločne s vysmiatou plavovlasou princezničkou pôsobia ako z ukážkového vianočného katalógu!

mokranova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Luciamokranova/Zuzana.janosova.portraits