V septembri uplynulého roku sa stal z kedysi búrlivého speváka Justina Biebera slušný ženatý muž, ktorý pred hudbou uprednostnil rodinný život s modelkou Hailay Baldwin. Z dvojice srší láska na tisíc metrov, pričom najnovšie mladý Kanaďan poriadne prekvapil fanúšikov, keď zverejnil „bábätkovské“ fotky.

Srdce 25-ročného idola žien už bude zrejme navždy patriť jeho manželke Hailay Baldwin, ktorá by sa podľa najnovších Justinových záberov mala stať mamou ich prvého spoločného dieťatka. Bieber sa totiž počas včerajšieho dňa na Instagrame pochválil fotkou z ultrazvuku, na ktorej je jasne vidieť bábätko.

Justin Bieber

Keďže sa ale prvý apríl nesie na celom svete v duchu rôznych žartíkov, fanúšikovia ostali zo záberu zmätení. Neskôr však domienku o tom, že išlo o vtip, hitmaker vyvrátil, keď publikoval Hailaynu snímku, na ktorej sedí s rozkročenými nohami a lekár so sestričkou jej kontrolujú bruško.

O hodinu nato pridal Justin tretí obrázok – ultrazvuk so psíkom a hneď už bolo všetkým všetko jasné. Spevák sa tak priznal, že si predsa len z ľudí poriadne vystrelil. Toto sa mu teda fakt podarilo!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Justin Bieber

Zdroj/Foto: Instagram/justinbieber, voguemagazine, kisspng.com