Dámy, držte si klobúky! Na Slovensko sa po neuveriteľných desiatich rokoch vracia jeden z najväčších lámačov sŕdc, ktorý dokáže svojimi hitmi ženy buď rozplakať, alebo roztancovať. Žiadna iná možnosť totiž neexistuje. A tak všetky fanúšičky Enriqueho Iglesiasa čaká v našej rodnej krajine už tento rok večer plný emócií.

Čo singel, to namotávka. Enrique Iglesias tak stihol počas svojej 20-ročnej kariéry nazbierať obrovské množstvo hitov, ako Bailamos, Rhythm Divine, Hero či z novších El Perdedor, Duele El Corazón, Bailando, Subeme La RadioEl Baño, vďaka ktorým mu leží pri nohách celý svet vrátane Slovenska. Našu krajinu však 43-ročný krásavec posledných desať rokov obchádzal.

Enrique Iglesias

Rodený Španiel sa ale rozhodol, že konečne poteší tunajšie krásne devy, a tak do svojho pripravovaného turné All The Hits Live, ktoré odštartuje 5. mája v Ríme, zaradil aj Bratislavu. Na koncerte energický Enrique odpáli všetky svoje najväčšie pecky, o čom svedčí už i samotný názov Všetky hity naživo.

Enrique Iglesias

A teraz prichádza tá najdôležitejšia informácia – zoberte si do rúk diáre a nalistujte si dátum 31. október 2019. Práve v tento deň nás totiž čaká na Zimnom štadióne O. Nepelu zrejme najväčšia hudobná udalosť tohto roku. Nám ostáva len pevne veriť, že sa charizmatický spevák nepostará o rovnaké fiasko ako nedávno jeho americká kolegyňa Nicki Minaj. Na záver ešte dodávame, že vstupenky na šou sú už v predaji!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Ticketportal.sk | Foto: Instagram/enriqueiglesias, clicktechtips.com, YouTube