Od začiatku živých prenosov sme si zvykli, že v každom kole Superstar vystupuje spolu s finalistami aj nejaká česko-slovenská spevácka hviezda. Inak tomu nebude ani túto nedeľu, kedy si spolu s TOP osmičkou zaspieva bývalá porotkyňa obľúbenej šou!

Po Adamovi Ďuricovi či Pavlovi Calltovi, ktorí sa objavili v uplynulých epizódach súťaže, sa na pódiu spomedzi všetkých bývalých porotkýň, ktoré si zasadli za porotcovský stôl, objaví počas druhého finálového večera Ewa Farna. Práve sympatická Češka s poľskými koreňmi je mnohými označovaná ako najpopulárnejšia porotkyňa zo všetkých sérii talentovej súťaže.

Ewa Farna

Na jar sa v kinách objavil dokument s názvom „Ewa Farna 10: Známa neznáma“, ktorý mapuje 10 rokov Ewinej kariéry a prípravy na jej jubilejný koncert. Pôvodne sa mal celý film venovať iba spomínanému vystúpeniu, avšak počas natáčania sa speváčka „rozišla“ so svojim manažmentom, s ktorým spolupracovala celé desaťročie. Práve z tohto dôvodu sa spontánne rozhodla, že tému dokumentu trošku pozmení.

Ewa Farna

Ewa si ako správna hudobníčka svoje posledné piesne produkovala sama pod hlavičkou vlastného vydavateľstva a minulý rok sa dokonca stihla vydať. U fanúšikov mal dokument v zásade pozitívne ohlasy i keď ho niektorí označili za príliš „dramatický“.

Ewa Farna s manželom

Zdroj: TV Nova | Foto: Instagram