Zo samého dna sa dostal na výslnie, kde však pobudol iba krátko. Lukáš Hoffmann, ktorý zahviezdil v niekoľkých seriáloch, sa posledné roky opäť zdržuje na ulici. Spoznali by ste ho ešte?

TV JOJ dala v minulosti Lukášovi Hoffmannovi šancu na krajšie zajtrajšky. Drogy a spávanie na ulici vymenil za slušný život, na ktorý si zarábal účinkovaním v úspešných seriáloch, ako boli Panelák, Mafstory, Odsúdené či Dovidenia, stará mama. Od roku 2018 ale ľudia Lukyho opäť stretávajú potulovať sa po Bratislave vo viac či menej zúboženom stave.

Redakcia Plusky teraz obdržala zábery bývalej hviezdy, na ktorú najnovšie natrafil čitateľ v známom obchodno centre. Anonym 45-ročného muža nafotil, ako montuje elektroniku. „Niektoré veci vyťahuje z koša, opravuje a čistí, a potom nosí do záložne,“ prezradil Pluske zdroj, ktorý Hoffmana neraz pristihol pri menovaných aktivitách.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pri pohľade na snímky niekdajšieho herca, ktorý je viditeľne chudší, sa nedá povedať, žeby vyzeral zanedbane, no spoznali by ste ho zrejme len na základe jeho výrazných tetovaní. 

Lukyho aktuálne fotky si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Pluska.sk | Foto: TV JOJ