Bola to najslávnejšia dievčenská skupina všetkých čias. Spice Girls predali viac ako 85 miliónov albumov a precestovali celý svet. Peniaze, ktoré by hocikomu inému stačili na niekoľko životov, neboli pre Mel B dosť. Pred súdom v Los Angeles vystupuje ako nesolventná.

Mel B (42), jedna z hviezd legendárnej skupiny Spice Girls, oznámila podľa ,,Daily Mail“ pred súdom, že z jej majetku 38 miliónov libier (asi 44 miliónov eur) už nezostalo celkom nič. Na jej firemnom účte sa dnes nachádza len niečo vyše 1 100 eur.

Nie je to len fraška pred súdom?

Na súde sa Mel B ocitla kvôli rozvodu s manželom Stephenom Belafontem (42). Ten žiada od budúcej exmanželky výživné a takisto by mala zaplatiť súdne trovy, ktoré činia okolo 90 000 eur! Jej právna zástupkyňa Jacalyn Davis priznáva, že Melanie si za svoje finančné problémy môže sama, žila si totiž nad pomery. „Na konci roka nemali ani na zaplatenie daní,“ hovorí právnička.

Po žobraní nepôjde

Našťastie, Mel B má stále celkom slušný príjem. Mesačne zarobí ako porotca v talentovej súťaži „Amerika má talent“ peknú sumičku, v priemere 217 000 eur! Pre bývalú Spice Girl to ale stále nestačí, pre jej extravagantný životný štýl totiž bude vždy nejaký ten miliónik chýbať.

 

Zdroj: bild.de | Foto: Facebook, wall.alphacoders.com