Posledné týždne boli fanúšikovia Majka Spirita doslova vo vytržení. Mohlo za to blížiace sa vydanie nového albumu, na ktorom sa populárny raper podieľal so zvučnými menami, pričom pred pár hodinami ovládla internet správa o vypustení ďalšieho hitu s názvom Žiariš. Spolu s ním sa konečne zahájil dlho očakávaný predaj albumu Nie som tu náhodou.  

Sedem rokov od zrodu Spiritovho prvého „dieťaťa“ Nový človek sa hudobníkovi obdivovatelia môžu tešiť z tretieho diela plného vyzretých textov. Malú ochutnávku nám už ponúkol v podobe nedávno vypustených songov, ako Trochu lásky či Spokojný. Všetko tak nasvedčuje tomu, že bývalý porotca Hlasu ČeskoSlovenska si dal na tejto práci naozaj záležať.

majk spirit

Spirit tiež oboznámil verejnosť s prekvapivými informáciami, ktoré sa týkali osobností podieľajúcich sa na vzniku niektorých songov. Fanúšikovia sa teda môžu tešiť napríklad na Moniku Bagárovú, Veroniku Strapkovú či dokonca legendárneho umelca Richarda Müllera.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

majk spirit

Najnovšia bomba s názvom Žiariš je tak len ďalším dôkazom toho, že Majk sa pri svojej tvorbe posunul o level vyššie. Zaujímavý text je sprevádzaný dokonale vystihnutým príbehom dvoch mladých duší, ktoré objavili vzájomné prepojenie plné citu i vášne. Nechýbajú perfektné tanečné kreácie, ale i žiarivé efekty. Nech sa páči, tu je novinka od Majka Spirita, do ktorej slov a hudby sa pravdepodobne zamiluje každá z vás.

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook/MajkSpirit, Instagram/majkspirit