Popierali, popierali, až napokon vyšlo najavo, že spolu päť mesiacov tvorili pár. Reč je o slovenskej speváčke Katke Knechtovej a mladom finalistovi poslednej série SuperStar Petrovi Borkovcovi. Avšak ako sa zdá, východniarka za vzťahom až takú definitívnu bodku nedala.

Už počas Superstar bolo jasné, že to medzi nimi iskrí. Petr porotkyni súťaže dokonca neváhal venovať ani verejné vyznanie lásky, v ktorom priznal, že je zamilovaný a Katka je dôvodom jeho života. Nežnôstky smerované krásnej brunetky na jeho nástenke pribúdali a odbúdali ako aprílové počasie, napriek tomu svoj vzťah dvojica oficiálne nepriznala.

Knechtova Borkovec

Necháva to na osud

Verejnosť tak ostala v šoku, keď pred pár dňami 19-ročný Petr vyhlásil, že sa so svojou o 18 rokov staršou priateľkou rozišli, pričom pár mali tvoriť až päť mesiacov. Vyzerá to ale tak, že Katka dala svojmu ex pri rozchode ešte stále maličkú nádej. Ako píše český portál Extra.cz – Prešovčanka to akosi necháva na osud. „Katarína mi povedala, že keď spolu máme byť, tak spolu budeme,“ prezradil Petr. Čo myslíte, dajú sa ešte dokopy?

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram