Každá jedna z nás túži byť dokonalou. Dokonalá žena, priateľka, partnerka, manželka, matka… Teda dokonalá podľa možností. Samé totiž dobre vieme, že to stále nejde. Vlastne to ide iba málokedy.

[sociallocker]Nie každé ráno sa stíhame dokonale upraviť. Možno nemáme tie najhustejšie vlasy na svete, ale za to máme nejaké to kilo navyše a možno sme niekedy chaotické a roztržité. To však neznamená, že nemôžeme byť v jeho očiach bezchybné. Ako nás vidia muži? Akú ženu považujú za tú osudovú femme fatale? Toto nám odkazujú:

1. Starajte sa o seba

Nuž, všetky sme sa nenarodili s dokonalou tvárou, úžasnými vlasmi a postavou ako z fitness centra. To dobre vieme. Neostáva nám teda nič iné, ako priznať si túto skutočnosť a starať sa o seba každý deň. Primeraný make up, upravená koruna krásy a vhodné oblečenie je to, čo si na vás muž zaručene všimne. My k tomuto pravidlu pridávame ešte jednu radu: „Každý deň sa obleč tak, ako by si mala stretnúť svoju najväčšiu sokyňu v láske. Nech odpadne.“

2. Buďte sebavedomé a nezávislé

Viete čo chcete a podľa toho sa správate. Ste si vedomá svojich kvalít, ktoré aj využívate, ale zároveň ste si vedomá aj svojich nedostatkov, ktoré sa snažíte odstrániť. Na mužovi nelipnete. Sebavedomá a nezávislá žena je pre muža veľkým lákadlom. Všetkého však s mierou. Nezabúdajte na to, že ego muža je ľahko zraniteľné. Preto nemôžete byť až natoľko sebavedomá a nezávislá, aby ste mu z času na čas nedovolili pozvať vás na drink a tiež ho aj zaplatiť. Muž bol predurčený na to, aby sa staral. Majú to skrátka v povahe. Keď sme už pri mužskom egu, nezabudnite, že chlapa treba podporovať. Stojte za ním. Nie nadarmo sa hovorí, že za každým úspešným mužom stojí žena. Podporujte ho vo všetkých jeho rozhodnutiach, o ktorých je sám presvedčený. Ak sa v niečom nevie rozhodnúť, poraďte mu. Rovnako ho podporujte aj v jeho záujmoch. Občas s ním choďte na futbal, inokedy ho nechajte ísť s jeho kamarátmi.

čo vyžarujete, to aj priťahujete

3. Buďte ženou do koča aj do voza

Ak vám povie: „Ideme k mojej mame“, zoberte si to najslušnejšie, čo máte v skrini, buďte milá a usmievavá. Ak vám povie: „Ideme von s kamarátmi“, oblečte sa tak, aby ste sa páčili a buďte priateľská a komunikatívna. Ak povie: „Ideme k mojim rodičom pomôcť do záhrady“, určite si zoberte tenisky a tepláky, aj keby ste ich nikdy pred tým na sebe nemali a usilovne pracujte. Nezabúdajte na to, že vás vidí potenciálna svokra. Skrátka, buďte naozaj žena do koča a do voza. Netrpte syndrómom oteckovej princezny.

4. Buďte milá, vtipná a presne taká, akého partnera si prajete

Riaďte sa tým, že čo vyžarujete, to aj priťahujete. Milá, vtipná a spoločenská žena je snom každého chlapa. S takouto partnerkou sa muž nehanbí ani medzi svojimi priateľmi. Vie totiž, že rovnaká bude aj k jeho kamarátom. A tí mu ju budú závidieť.

5. Nežiarlite

Uvedomte si, že chlap je vždy len chlap. Nech to znie akokoľvek. Vždy je to ten muž, ktorý sa pozrie za (takmer) každou sukňou. Ale my ženy nie sme tiež iné. Pozerať sa je však dovolené. Buďte si preto vedomé svojej hodnoty a aj toho, že vy ste jeho vyvolenou práve preto aká ste a on nepotrebuje žiadne iné ženy. Na čo aj, keď on má tu dokonalú? Nechajte ho dýchať, ísť von s kamarátmi, na futbal, z času na čas ho nechajte aj opiť sa, a na druhý deň mu s láskou uvarte dobrý vývar. Bude vás milovať.

6. Majte rady intímnosti

Áno, áno, áno. Nič sa nedá robiť. Pravidlo o pohlavnom styku pri tejto téme samozrejme nesmie chýbať. Veď viete, akí sú tí muži. Napriek tomu, že aj my, ženy, ho máme rady, možno ho len nepotrebujeme v takom množstve. Ak však chcete byť v jeho očiach dokonalou, milujte súlož a on bude milovať vás. Užívajte si to, nebojte sa a hlavne, nehanbite sa skúšať niečo nové. Buďte iniciatívna a prekvapte ho vždy, kedy sa to len dá. (a kde sa to len dá)

Byť dokonalou ženou nemusí byť až tak ťažké. Úprimne, s rukou na srdci, musíme priznať, že tí muži nechcú od nás až tak veľa. Chcú takú partnerku, s ktorou dokážu šťastne prežiť celý život. A to v konečnom dôsledku chceme aj my. Tak čo, našli ste sa v týchto riadkoch?

[/sociallocker]