Pod pojmom ,,klobúky“ si nepredstavujte iba tie slamené, ktoré nosíte v najväčšom teple na pláž. Na mysli totiž máme štýlové klobúky, ktoré vám spravia aj trochu úžitku, ale hlavne, túto jeseň sú maximálne in!

Hrubšie klobúky z látky, ako napríklad semiš, sú túto jeseň neodolateľným kúskom na hlave každej ženy. Nedajte sa odradiť a jeden si určite zaobstarajte aj vy.

1

Už v časoch, kedy ste boli malým dievčatkom, váš outfit dopĺňal jeden z najzákladnejších prvkov, ktorý vás ochránil pred zimou, čiapka. Na jeseň síce ešte nebýva výrazná zima, no niekedy je vietor veľmi nepríjemný. Okrem toho, že vie ženám nepekne rozcuchať vlasy, šarapatu urobí aj v oblasti zdravia. Práve z tohto dôvodu by ste si mali hlavu prikryť zaujímavým doplnkom. Pýtate sa akým? Jednoznačne klobúkom! Aj keď s ním mnohé dámy spájajú skôr teplé počasie, vyskúšajte tento nový trend, vďaka ktorému vyzdvihnete svoju eleganciu. Garantujeme vám, že s týmto kúskom budete pôsobiť ako tajomná kráska s nádychom francúzskeho šarmu.

3

Ak sa vám nehodí jeden strih, vyskúšajte iný. Na kolekcií jeseň/ zima 2015 je výborné, že sa do módneho sveta vrátili klobúky rôznych tvarov a strihov. Môžete si vybrať mini klobúčiky alebo aj presný opak – veľké klobúky, ktorými upútate.

Na tom, aký klobúk si vyberiete ani tak nezáleží, dôležité je, ako ho skombinujete k celkovému outiftu. Najvhodnejšie je, ak si zvolíte neutrálnu farbu, čiernu alebo sivú, ktorú skombinujete veľmi jednoducho takmer ku všetkému.

Foto: Pinterest