Leto je už v plnom prúde a zo skríň vyťahujeme svoje obľúbené fashion kúsky. Aké líčenie však zvoliť k letnému outfitu, aby ste vyzerali skutočne dokonale? Tohtoročným trendom v líčení aj v hair stylingu je prirodzený a jednoduchý vzhľad. Na vyčarovanie skvelého slnečného looku vám postačí len zopár minút a tu je niekoľko tipov ako na to!

Sezóna leto 2017 je ako stvorená pre mokré a lesklé efekty, ktoré pôsobia na pleti prirodzene. Vo farbách by ste mali jednoznačne siahať po odtieňoch ružovej, broskyňovej a iných pastelových odtieňoch, líčka si jemne zvýraznite červenou alebo taktiež ružovou lícenkou. Na pery nanášajte jemnučké odtiene, ktoré pery zvýraznia.

letný makeup

Pre tie odvážnejšie, ktoré majú chuť trošku zaexperimentovať a vytvoriť si nevšedný look, sú tento rok IN aj sýte farby. Používajte ich však vždy len na jednom mieste, aby sa zachoval výzor jednoduchého a nedbalého vzhľadu. Nebojte sa červených alebo fuksiových rúžov, výborne vám poslúžia aj farebné špirály alebo výrazné očné tiene. A, samozrejme, nič nepokazíte čiernou linkou, ktorá vždy bol, a vždy bude IN!

trendy v líčení

Prirodzený a jednoduchý make-up

Foto: pixabay.com | Video: YouTube