Martin Bagár je každému známy z televíznych obrazoviek ako hospodár v reality šou Farma. Všetci si ho pamätajú ako muža väčšej váhy s poriadnym bruchom, čo už ale o pár mesiacov vôbec nemusí byť pravda.

Martin totiž začal 4. apríla 2018 chudnúť a do konca mesiaca dal dole neuveriteľných 12,4 kilogramu. Z počiatočnej váhy 124,2 kg sa teda za 26 dní dostal na pekných 111,9 kg! Hospodár ale s úbytkom tuku rozhodne nekončí, pretože jeho zámerom je zhodiť až pod 100 kilogramov.

Expresne rýchle chudnutie má na svedomí jeho bývalá farmárka z 9. série Eva Zelníková, ktorá popri oblečení očividne začala zabŕdať aj do chudnutia a stravovania. Takýmto tempom bude hospodár Martin o mesiac či dva poriadny fešáčisko.

Martin Bagár

Martin Bagár premena

View this post on Instagram

Ahoojte !! ?Tak sa vám musím pochváliť s našim skvelým novým výsledkom ??!!! Tento krát sa zapojil do chudnutia samotný náš❣️ Hospodár Martin @bagar.martin ❣️☺️❤️ Jeho príbeh s chudnutím ma veľmi zaujal nakoľko sa sám dlhodobo pokúšal zhodiť nejaké kilá a keď som sa dozvedela, že po jednom roku svojpomocného chudnutia sa mu poradilo dať dole “0,200gramov” ? tak som sa rozhodla ho zobrať do parádny ja !!!! Takto to dopadlo .. Martin začal 4.4.2018 cez brucho som mu namerala 131cm a vážil 124,2kg ? (všetko máme pofotené) Prešiel si 5dňovým detoxom a dal dole neuveriteľných❣️ -6kg za 5dní ❣️čo mi potvrdilo že jeho telo to naozaj potrebovalo .. následne nastúpil na redukčnú diétu kde dal každý týždeň dole ďaľšie dve kilá ? 30.4.2018 čiže dokopy po 26dňoch sa nám podarilo dať dole úžasných ❣️-13kg❣️ !!!! A stále pokračujeme !!:) Martin sa nevzdáva a ide ďalej, náš cieľ je dostať sa pod 100kg preto chcem takto verejne povedať,že som na teba nesmierne pyšná Martinko ako sa stritkne držíš ,čomu nasvedčujú hlavne výsledky a všetko somnou konzultuješ ?? Držím palce a už teraz viem,že to spolu dáme pod tých 100!! ☺️ Ak máte záujem aj vy dostať sa ešte pred letom do formy a dať dole kilá neváhajte sa na nás obrátiť rada poradím cez spravy,telefón a najradšej osobne ? dása to!!! V prípade záujmu nás kontaktujte sem @budte_fit

A post shared by Eva Zelníkova ( Strážnická) (@evazelnikova) on

Zdroj/Foto: Instagram